wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت بهینه سازی وب سایت با لینکدین Linkedin

بهینه سازی وب سایت با لینکدین Linkedin

بهینه سازی وب سایت با لینکدین Linkedin

همان طور که در مقاله های قبلی بارها و بارها اشاره کرده ایم از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی وب سایت سال 2013 استفاده از شبکه های اجتماعی است که می تواند به افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو کمک کند. یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی برای سئو سایت، لینکدین است. لینکدین یک وب سایت شبکه اجتماعی می باشد که کار آن ارتباط دادن افراد و کسب و کارهایشان به همدیگر می باشد. گام اول برای شروع کار در سایت لینکدین ایجاد یک صفحه برای تجارت شما است. بر هیچ کسی پوشیده نیست که استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین تا چه حد همانند فیس بوک و توییتر می تواند باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.

همان طور که در مقاله های قبلی بارها و بارها اشاره کرده ایم از عوامل مهم و تاثیر گذار در بهینه سازی وب سایت سال 2013 استفاده از شبکه های اجتماعی است که می تواند به افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو کمک کند. یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی برای سئو سایت، لینکدین است.

لینکدین یک وب سایت شبکه اجتماعی می باشد که کار آن ارتباط دادن افراد و کسب و کارهایشان به همدیگر می باشد.
گام اول برای شروع کار در سایت لینکدین ایجاد یک صفحه برای تجارت شما است. بر هیچ کسی پوشیده نیست که استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین تا چه حد همانند فیس بوک و توییتر می تواند باعث پیشرفت کسب و کارتان شود.

یکی از مزایای سایت لینکدین استفاده از لایک مخاطبین به تخصص شماست یعنی هنگامیکه چند حرفه را در پروفایل خود قرار می دهید دوستان شما می توانند به تخصصتان رای دهند و آن تخصصی که رای بیشتری آورده است در صدر قرار گرفته و به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

از استراتژی های مورد استفاده در لینکدین، حضور ما در گروه های مورد بحث تخصص باشد. درگیر کردن افراد در بحث بوسیله پاسخ دادن به سوالات نیز می تواند باعث افزایش حضور و جذب مخاطبین زیادی به سمت تجارت باشد.

منبع : نوین مارکتینگ