wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت نکات سئو توسط مت کاتز برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

نکات سئو توسط مت کاتز برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

نکات سئو توسط مت کاتز برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

مت کاتز مدیر اسپم گوگل می باشد که همواره در کنفرانس های مختلف در سراسر دنیا نکاتی را در مورد افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بیان می کند اینبار در یک ویدئو آموزشی در مورد اشتباهات سئو یی که توسط وب مسترها انجام می شود نکاتی را بیان کرده است.

1- سایت خود را قابل دسترس موتورهای جستجو بگذارید:
برای ایندکس شدن یهتر وب سایت و محتوای آن، سایت شما باید در دسترس موتورهای جستجو باشد. اگر این فرایند بهتر انجام شود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو افزایش خواهد یافت. یکی از بهترین عناصر آن می تواند گذاشتن فایل robot.txt و سایت مپ در وب سایت باشد.

2- گذاشتن کلمات کلیدی درست:
همیشه از لغات کلیدی در وب سایت خود استفاده کنید که احساس می کنید کاربران اینترنتی با آن کلمات در جستجوی محصولات و خدمات شما می باشند. همچنین بهتر است که بعضی از اقلام کسب و کار خود را نیز در وب سایت قرار دهید. بر فرض مثال اگر صاحب یک رستوران هستید منو خود را نیز در داخل وب سایت قرار دهید اما نه به صورت PDF.

3- درباره لینک ها نگران نباشید:
بسیاری از وب مسترها، به جای ایجاد محتوای قوی به ساختن لینک های بیش از حد می پردازند. پس آنها لینک بیشتر به جای محتوا بدست خواهند آورد. شما باید محتوایی تولید کنید که خوانندگان به آن علاقه مند شوند و آن را با دوستان خود به اشتراگ بگذارند و در این صورت است که وب سایت شما بارها و بارها مورد مشاهده قرار خواهد گرفت.

4- عنوان قوی:
عنوان و توضیحات ارزش بالایی در نتایج جستجو خواهند داشت. عنوان باید بهترین جوابی باشد که یک جستجوکننده دریافت می کند. یک عنوان باید بیان کننده پاسخ نیازهای مشتریان باشد و به آن ها برای حل مشکلاتشان کمک کند.

5- بکاربردن منابع وبسمتر:
گوگل وبمستر را بکار ببرید، بلاگ گوگل را دنبال کنید و ویدئوهای آموزشی شرکت گوگل را به طور مرتب مشاهده کنید. در واقع خود را به روز نگه داشته و دانش خود را در زمینه سئو افزایش دهید.

منبع : نوین مارکتینگ