wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت آیا گذاشتن کلمات کلیدی در URL تاثیری در رنکینگ سایت در گوگل دارد؟

آیا گذاشتن کلمات کلیدی در URL تاثیری در رنکینگ سایت در گوگل دارد؟

آیا گذاشتن کلمات کلیدی در URL تاثیری در رنکینگ سایت در گوگل دارد؟

گذاشتن کلمات کلیدی در ابتدای URL سایت بین تمامی وبمستران، بلاگرها و متخصصین سئو رواج فراوانی دارد. شاید گاهی اوقات URL را ایجاد می کنند که هیچ معنی ندارد و تنها هدفشان گذاشتن کلمات کلیدی در آن است. آیا فکر می کنید گوگل به موقعیت کلمات کلیدی در URL اهمیت می دهد و باعث بهبود رنکینگ وب سایت خواهد شد؟ در جواب سوال بالا باید بیان کرد که بله ولی نه خیلی زیاد و فقط خیلی کم. بودن کلمات کلیدی در URL تاثیر خوبی روی سئو دارد ولی کمک بزرگی نمی کند که شما فکر کنید با انجام دادن آن بتوانید سایت خود را صفحه اول گوگل بیارید.

گذاشتن کلمات کلیدی در ابتدای URL سایت بین تمامی وبمستران، بلاگرها و متخصصین سئو رواج فراوانی دارد. شاید گاهی اوقات URL را ایجاد می کنند که هیچ معنی ندارد و تنها هدفشان گذاشتن کلمات کلیدی در آن است.

آیا فکر می کنید گوگل به موقعیت کلمات کلیدی در URL اهمیت می دهد و باعث بهبود رنکینگ وب سایت خواهد شد؟

در جواب سوال بالا باید بیان کرد که بله ولی نه خیلی زیاد و فقط خیلی کم. بودن کلمات کلیدی در URL تاثیر خوبی روی سئو دارد ولی کمک بزرگی نمی کند که شما فکر کنید با انجام دادن آن بتوانید سایت خود را صفحه اول گوگل بیارید.

به جای گذاشتن کلمات کلیدی در URL، گوگل اهمیت بیشتری به محتوای با کیفیت می دهد. اگر محتوای وب سایت اورجینال باشد از نظر گوگل داراری ارزش بالاتری خواهد بود. بنابراین دلیلی ندارد که وقت زیادی را روی ساختن یک URL بگذارید.

یک URL وقتی خوب هست که با تعداد کمی از کلمات کلیدی دارای معنی باشد. تلاش نکنید که کلمات کلیدی را در ابتدای URL بگذارید، به جای آن تمرکز خود را روی محتوا و پاسخ دادن به نیازهای کاربران انجام دهید.