wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت مشخصه ی یک سایت رمز شده چیست؟

مشخصه ی یک سایت رمز شده چیست؟

مشخصه ی یک سایت رمز شده چیست؟

هنگامی که عکس و یا فیلم را با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می گذارید و یا ایمیلی را ارسال می کنید اطلاعات شخصی شما تحت نظر است. سایت‌هایی که خدمات الکترونیک را به مشتریان خود ارائه می دهند مانند سایت‌های خدمات بانکداری الکترونیک برای حفاظت از اطلاعاتی که کاربران از کامپیوتر خود به سرور وب سایت آنها ارسال می کند از رمز گذاری اطلاعات کمک می گیرند.

هنگامی که عکس و یا فیلم را با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می گذارید و یا ایمیلی را ارسال می کنید اطلاعات شخصی شما تحت نظر است.
سایت‌هایی که خدمات الکترونیک را به مشتریان خود ارائه می دهند مانند سایت‌های خدمات بانکداری الکترونیک برای حفاظت از اطلاعاتی که کاربران از کامپیوتر خود به سرور وب سایت آنها ارسال می کند از رمز گذاری اطلاعات کمک می گیرند.

اما چطور بفهمیم که سایت مورد نظر یک سایت رمز گذاری شده است یا نه؟
به خاطر داشته باشید که نشانه سایتی که رمز گذاری شده است یا به عبارت ساده تر رمز نشده است و جود عبارت https در ابتدای آدرس آن سایت است که البته لزوما وجود این مهارت کافی نیست.
دانستن این نکته ضروری است که بعضی از وب سایت ها فقط بر روی صفحات sign-in خود رمز گذاری می کنند که در این صورت عدم رمز گذاری بر روی قسمت های دیگر ممکن است حساب شما را آسیب پذیر کند

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان