wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت برای وکلا مزیت های زیادی ایجاد می کند که از مهمترین آن ایجاد اعتبار بالا و جذب اعتماد موکلین به وکیل است. همچنین اطلاع رسانی در زمینه قوانین و مسائل حقوقی به موکلان افزایش می یابد و ارتباط بین وکیل و موکل راحتر و دقیقتر شکل میگیرد.

طراحی سایت وکالت چه مزیتی دارید؟

از مزایا طراحی سایت آن است که طراحی وبسایت نوعی تبلیغ برای وکلا می باشد که به وسیله آن می توانند تعداد مراجعه کنندگان و مشتریان خود را افزایش دهند. همچنین موکلان می توانند از تمامی نقاط کشور به هر وکیلی که بخواهند دسترسی یابند. همچنین وکلای بین المللی می توانند با طراحی سایت وکلا دو زبانه باعث جذب موکلان داخلی و خارجی شوند.
علاوه بر این داشتن سایت این امکان را به وکلا می دهد که در هر مکان و زمانی که می خواهند به کارهای اداری خود رسیدگی کنند و بدون هیچ محدودیتی به انجام کار ها بپردازند.
همچنین با طراحی سایت می توان اطلاعات و گزارش ها را بصورت آنلاین دریافت نمود که باعث کاهش زمان و هزینه وکلا می گردد.
به دلایلی که بیان شد طراحی وب سایت وکالت دارای اهمیت زیادیست و هر چه این طراحی این سایت بهتر باشد موفقیت آن در جذب مشتریان و موکلان بیشتر خواهد بود، از این رو باید طراحی سایت خود را به بهترین افراد متخصص در این زمینه واگذار نمایید. از بهترین طراحان در زمینه سایت وکالت شرکت داتک است که با دقت بسیار اقدام به طراحی وب سایت برای وکلا توسط افراد متخصص و با تجربه می نماید.

چرا وکلا نیاز به سایت دارند؟

امروزه بیشتر افراد کارهای خود را بصورت آنلاین انجام میدهند، از این رو استفاده از روش های قدیمی و حضوری برای عرضه خدمات حقوقی دیگر نتیجه بخش نیست. متاسفانه بسیاری از وکیل ها از مزایا و امکاناتی که داشتن وبسایت میتواند برایشان ایجاد کند بی خبرند. یکی از مزیت های طراحی سایت وکالت ، طراحی صفحه معرفی و قرار دادن رزومه و برنامه کاری و آدرس است که به انتخاب بهتر مخاطبان و موکلان کمک می کند و باعث جذب مشتریان بیشتر می گردد. مزیت دیگر داشتن وب سایت وکالت صفحه پرسش و پاسخ های متداول حقوقی می باشد که به مخاطبین کمک می کند. از امکانات دیگر طراحی وب سایت برای وکلا،ساخت پنل مخصوص موکلان است تا مخاطبان امکان پیگیری پرونده خود را بصورت آنلاین داشته باشند و در صورت لازم مدارک مورد نیاز خود را آپلود کنند. این موارد تنها چند نمونه از مزیت های طراحی سایت حرفه ای برای وکلا می باشد که باعث جذب مشتریان بیشتر، سهولت در انجام کار ها، صرفه جویی در وقت و هزینه و در نتیجه رشد کسب و کار شما می گردد.

طراحی سایت وکالت

امکانات اصلی مورد نیاز سایت وکلا

برخی از امکانات اصلی مورد نیاز طراحی سایت وکالت به شرح زیر می باشد.
1) بهتر است جهت آشنایی و جذب کاربران سایت با وکیل ، رزومه ای شامل اطلاعاتی همچون میزان تحصیلات، سوابق کاری و … در سایت قرار دهید.
2) یک دیگر از نکات مهم در طراحی وب سایت وکلا  قرار دادن تلفن ، ایمیل و آدرس دفتر وکالت است. چون کاربران بعد از مراجعه به سایت شما با استفاده از این راه ها ارتباط برقرار می کنند و به وکیل مورد نظر مراجعه می کنند. عدم قرار دادن این اطلاعات در وبسایت باعث می گردد طراحی سایت شما بی فایده باشد.
3) بخش مقالات تخصصی و حقوقی و دست نوشته ها و آثار وکیل که در آن می توان آخرین اخبار و مقالات حوزه حقوقی را منتشر نمود تا موکلین از این اطلاعات استفاده نمایند.
4) از دیگر نکات مهم که باید در طراحی سایت برای وکلا به آن توجه نمود و درج تخصص یا حیطه کاری وکیل است. برخی از وکلا در حوزه مشخصی به فعالیت می پردازند و موکل می پذیرند یا در تیمی فعالیت می کنند که هر فرد پرونده های خاصی در حوزه ای مشخص را می پذیرد. بطور مثال برخی وکیل ها به حل پرونده های املاک می پردازند و برخی متخصص مباحث خانوادگی اند. بنابراین مشخص نمودن حوزه فعالیت به جذب موکلانی که پرونده مرتبط با بخش کاری وکیل دارند می انجامد.
5) مشخص نمودن هزینه ها برای پرونده ها یا مشاوره. این امر باعث می شود کاربر خیلی سریعتر تصمیم به سپردن پرونده خود به شما بگیرد.
6) با ایجاد امکان دریافت وقت قبلی جهت ملاقات با وکیل بصورت آنلاین و از طریق وبسایت بدون نیاز به تماس تلفنی به صرفه جویی در وقت کمک شایانی می نماید.
7) ارسال پیامک تایید وقت ملاقات و یا اطلاع رسانی به کاربران .
8) امکان آپلود مدارک مورد نیاز موکلین از طریق وبسایت .
9) بخش پرسش و پاسخ یا سوالات متداول حقوقی
10) امکان پرداخت هزینه بصورت آنلاین و اتصال به درگاه اینترنتی بانک
11) امکان پیگیری آنلاین پرونده توسط موکلان و مشاهده مرحله پرونده مورد نظر.
12) بخش تنظیم قراردادهای داخلی و بین اللملی
13) سیستم محاسبه هوشمند موارد مختلف همچون مهریه، ارثیه، دیه و …
14) سیستم عضویت موکلان
و…
شما با مراجعه به شرکت طراحی سایتی که دارای تجربه و دانش بالا در طراحی حرفه ای سایت می باشد می توانید به راحتی در کمترین زمان سایت وکالت خود را با تمامی امکانات بالا سفارش دهید که به رشد کسب و کار شما می انجامد.

شاخص های اصلی طراحی سایت وکلا برای جذب مشتریان بیشتر

1) طراحی ساده، زیبا، جذاب

با توجه به آنکه مراجعه کنندگان این دسته از وبسایت تمام رده های سنی شامل زن و مرد، پیر و جوان می باشداین مسئله که طراحی و رابط کاربری آن ساده و در عین حال زیبا باشد حائز اهمیت است. این امر باعث می گردد مطالب آن برای عموم قابل فهم باشد و با وجود گرافیک زیبا و جذاب آن مخاطبان سریع سایت را  ترک نکنند و به مخاطبان دائم تبدیل شوند.

2) ایجاد پرتال مدیریت ساده برای فعالیت وکلا

همانطور که طراحی ساده در سمت کاربر مهم است نباید از اهمیت ساده و کاربردی بودن وبسایت در سمت وکلا نیز غافل شد. سایت باید به گونه ای طراحی شده باشد که وکلا بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند و در آن فعالیت کنند و برخی از هزینه ها از جمله هزینه ی کاغذ برای دریافت گزارشات و اطلاعات را کاهش دهند و در هر مکان و زمانی بتوانند به راحتی وارد سایت شوند و اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده نمایند. همچنین امکان ویرایش سایت بدون کدنویسی و تنها از طریق پنل مدیریت از دیگر نکات مهم در طراحی سایت وکالت می باشد.

3) بهینه سازی سایت

برای افزایش بازدید و مراجعه به سایت تنها شکل ظاهری آن کافی نیست بلکه بهینه سازی وبسایت در موتور های جستجو همچون گوگل دارای اهمیت می باشد تا با این کار موکلانی که در گوگل به دنبال خدمات این حوزه هستند وبسایت شما را در صفحات اول نتایج جست و جو مشاهده نمایند و با وارد شدن به سایت و آشنایی با شما پرونده حقوقی خود را به شما بسپارند و از این طریق افزایش بازدید سایت و در نتیجه پیشرفت کسب و کار شما محقق می گردد. برای حضور در نتایج اول گوگل می توان از سئو و گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) استفاده نمود.

4) امنیت وبسایت وکالت

برای جلوگیری از هک شدن و از بین رفتن زحمات و اطلاعات شما باید حتما به رعایت امنیت در طراحی سایت خود اهمیت دهید. زیرا به هر میزان که شما سایت خود را طبق معیارهای استاندارد طراحی نموده باشید باز هم از این خطر در امان نیستید و باید به داشتن امنیت شبکه، اینترنت، سیستم عامل، امنیت سرور، نرم افزار و موارد دیگر توجه داشته باشید.
با توجه به آنکه سایت وکالت شامل اطلاعات حقوقی و دیگر اطلاعات مهم افراد زیادیست ممکن است با هک شدن این وبسایت ها این اطلاعات از بین و یا در مواردی افراد دیگر به آن دست یابند و این موارد مهم فاش گردد که این اتفاق هیچ نتیجه خوشایندی برای وکیل که مدیر سایت می باشد نخواهد داشت. به همین دلیل در نظر داشتن مسائل امنیت سایت از همان ابتدای طراحی امری مهم می باشد و از موثرترین عوامل ادامه فعالیت و اعتبار یک سایت امنیت بالای آن در کنار دیگر عوامل می باشد.

5) قالب اختصاصی یا قالب آماده؟ مسئله این است!

با توجه به سهولت استفاده از قالب های آماده و پیش ساخته برخی از طراحان سایت از این روش برای طراحی وب سایت برای وکلا استفاده می نمایند. اما اگر شما می خواهید سایتی خاص که هویت آن متعلق به شما می باشد و فقط برای شما طراحی شده باشد می توانید از قالب های اختصاصی استفاده نمایید. قالب آماده باعث می شود این پیش فرض برای کاربران مراجعه کننده به سایت شما ایجاد شود که شما یک سایت کپی  با مطالب از پیش تهیه شده دارید و اعتماد خود را به شما از دست بدهند. ولی  با طراحی سایت اختصاصی شما می توانید امکانات مورد نیاز خود را در وبسایت داشته باشید، اعتماد مشتریان را جلب نموده و به مراجعه کنندگان دائمی خود تبدیل نمایید و در هر زمان قالب سایت خود را تغییر دهید و به روز کنید.

طراحی سایت وکلا

مزیت های داتک برای طراحی سایت وکالت

شرکت طراحی سایت داتک توانسته با ایده های خلاقانه و برنامه نویسی تخصصی خود به طراحی سایت برای وکلا بپردازد و خواسته های مورد نیاز وکیلان را برآورده نماید. شما می توانید با طراحی سایت اختصاصی در این شرکت به تمامی امکانات مورد نیاز خود در یک سایت برسید و وبسایتی جذاب و در عین حال کاربردی با استفاده از آخرین معیارهای دنیا و با امنیت کامل داشته باشید تا با وکلای خود به راحتی در ارتباط بوده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. همچنین کاربران زیادی را به کسب و کار خود جذب نموده که خود جزو موثر ترین روش های افزایش پرونده های حقوقی شما می باشد که کمترین هزینه و بیشترین نتیجه را حاصل می نماید.


قیمت و مشاوره رایگان
برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
 

درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی*:
شماره موبایل*:
كد امنیتی*:
اگر تصویر ناخواناست (اینجا) را کلیک کنید.