wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت نکات مهم در شبکه های اجتماعی

نکات مهم در شبکه های اجتماعی

نکات مهم در شبکه های اجتماعی

در استفاده از شبکه های احتماعی مواردی هستند که رعایت انها بسیار مهم میباشد و به نوعی در صورت رعایت این فاکتورها قدمی مثبت در جهت سئوسازی خود برداشته اید.

در استفاده از شبکه های احتماعی مواردی هستند که رعایت انها بسیار مهم میباشد و به نوعی در صورت رعایت این فاکتورها قدمی مثبت در جهت سئوسازی خود برداشته اید.
اما نحوه ی استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار مهم میباشد یعنی استفاده ی بهینه از ان مهم میباشد در صورت استفاده ی نادرست این شبکه ها میتواند نتایح معکوس نیز داشته و باعث شود سایت شما در نتایج اخر قرار بگیرد. در این مقاله آموزش سئو نکاتی کوتاه اما مفید را ذکر میکنیم که رعایت انها بسیار مهم میباشد در صورت رعایت این نکات به نتایج مثبتی خواهید رسید.

به دنبال کلمات کلیدی بگردید
اولین قدم در بهینه سازی هر سایت جستوجو کلمات کلیدی و انتخاب بهترین ها میباشد. برای این کار ابتدا در سرویس های بررسی سایت به دنبال کلمات کلیدی سایت خود بگردید . بهترین ابزار برای انجام این کار Google Adwords میباشد که استفاده از ان برای ایرانیان امکان پذیر نمیباشد.ابزار های زیادی برای این منظور وجود دارد که ما سایت SheerSeo را به شما توصیه میکنیم.کلماتی که به عنوان کلمات پیشهادی و یا بیشتر استفاده در سایت شما معرفی میشود را در توییت ها و یا مطالب ارسالی خود در فیس بوک بیشتر استفاده کنید.

استفاده از Social Segmeting
استفاده از Segmenting برای آمار از شبکه‌های اجتماعی
از این بخش استفاده کنید برای معلوم شدن ورودی ها از شبکه های اجتماعی میباشد قدم مهمی میباشد حتما این کار را در گوگل انالیتیکز انجام دهید.

 کوتاه کردن لینک
حتما و حتما از سایت های کوتاه کننده ی ادرس استفاده کنید مخصوصا در توییتر سعی کنید تا جایی که امکان دارد از ادرس های کوتاه استفاده کنید.این کار باعث میشود شما یک ریدایرکت ۳۰۱ به ادرس خود اضافه کنید که بسیار در سئو موثر است.

استفاده از لینک های کوتاه شخصی بسیار جالب و مفید میباشد اما استفاده از سایت های کوتاه کننده ی لینک مانند bit.ly نیز توصیه میشود این سایت خود نیز این امکان را میدهد که ادرس های کوتاه شده را انالیز کنید و تعداد کلیک ها را مورد بررسی قرار دهید همچنین میتوانید ادرس شخصی خریداری کنید.

برای معرفی سایت های کوتاه کننده ی لینک و نکات مثبت و منفی هر کدام به سایت زیر مراجعه کنید:
URL Shorteners: Which Shortening Service Should You Use?

مطمئن شوید که متن به راحتی قابل استفاده است
این فاکتور بسیار مهم میباشد. نه تنها در شبکه های اجتماعی بلکه در دیگر بخش های دیگر سئو نیز باید به ان توجه داشت بدین معنا که مطلب شما باید دارای Url باشد که :

  1. القای مفهوم کند یعنی ادرس نمایان محتوای موضوع باشید.
  2. راحت کپی شود و مشکلی در زمان کپی کردن ایجاد نکند.

این امر در ادرس هایی که عنوان به صورت انگلیسی میباشد بسیار مفید میباشد اما در ادرس هایی که به صورت فارسی میباشند در بخش دوم به مشکل برمیخورید.

بررسی سرعت سایت
حتما بررسی کنید که ایا سایت شما میتواند در مقابل ورودی ها زیاد مقاوم باشد این مورد مهم میباشد که با کوچک ترین ورودی سایت به دلیل داون شود. اگر این کار چندین بار اتفاق بیوفتد باعث میشود بازدید کننده ای که وارد سایت شما میشود اگر ببیند سرعت لود سایت بالا است یعنی خیلی زمان میبرد که سایت باز شود و یا وقتی کلیک میکند مشاهده کند که اصلا سایت باز نمیشود دیگر به سایت شما سر نخواهد زد و این برابر با از دست دادن بازدید کننده است.

منبع : سئوموز