wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت ۵ روش برای رنکینگ بهتر در موتورهای جستجو

۵ روش برای رنکینگ بهتر در موتورهای جستجو

۵ روش برای رنکینگ بهتر در موتورهای جستجو

همه میخواهند که وبسایـتشان بازدید بالایی داشته باشد.اما زمانی که موضوع به موتورهای جستجو میرسد خیلی سخت است که بدانیم از کجا شروع کنیم.در زیر روش هایی برای بهینه سازی وبسایت برای رنکینگ بهتر در موتورهای جستجو توضیح داده شده است.

همه میخواهند که وبسایـتشان بازدید بالایی داشته باشد.اما زمانی که موضوع به موتورهای جستجو میرسد خیلی سخت است که بدانیم از کجا شروع کنیم.در زیر روش هایی برای بهینه سازی وبسایت برای رنکینگ بهتر در موتورهای جستجو توضیح داده شده است.
SEO Ranking |قرار گرفتن در رنکینگ های بالا
درک کافی و درست از کلمه ی مورد نظر

کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های سئو هستند.شما شاید بخواهید وبسایت خود را در موتورهای جستجو با آن کلمات معرفی کنید.خوب چجوری یک کلمه کلیدی برای وبسایت خود ایجاد کنیم؟

مطالب لینک خور ایجاد کنید
مطالبی ایجاد کنید که از سایت های بزرگ و مشابه بتواند لینک دریافت کند.این لینک ها تاثیر بسیار زیادی بر رنکینگ شما خواهند داشت.نکته اینجاست که کیفیت لینک ها بسیار مهم است.بسیاری از مردم که کار خود را تازه در بخشی آغاز کرده اند با هر کسی ارتباط لینکی برقرار میکنند.شما سعی کنید از این دسته نباشید سعی کنید تا افراد خاص و مناسبی ارتباط لینکی برقرار کنید.همچنین بدانید که موتورهای جستجو بسیار در شناسایی لینک خوب از بد قوی هستند.

پست یک ادمین در مورد Link Bait میتوانید شما را بیشتر در این مورد کمک کند.

مطلب با ارزش ایجاد کنید
در حال حاضر نگرانی خیلی ها آپدیت پنگوئن میباشد اما بدانید و آگاه باشید که پاندا هنوز هم وجود دارد و با سایت ها برخورد میکند.باز هم تکرار میکنیم که هدف از پاندا برخورد با وبسایت هایی بود که ارزش محتوا پایینی دارند.

برای این که در نتایج جستجو رنک بگیرید باید مطلبی خوب و قوی ایجاد کنید.یک راه برای ایجاد مطلب خوب این است که از خودتان سوال کنید : آیا کاربران به این مطلب نیاز دارند و آن را میخوانند؟

نکته ی دیگر که مهم این است که همیشه سعی کنید مطالبی بنویسید که آنقدر طولانی باشد که کاربر به خواندن آن علاقه مند شود.ما به شما توصیه میکنیم مقاله ای بنویسید که حداقل ۳۰۰ کلمه در آن به کار رفته باشید.

در این مورد میتوانید پست سئوسازی محتوا : گوگل پاندا را بخوانید.

بهینه سازی تصاویر
خیلی از مدیران وبسایت ها در مورد ALT شنیده اند و آن را در تصاویر خود قرار میدهند.اما به عنوان فردی که میخواهید حرفه ای کار کنید شما باید برای تک تک تصاویر خود ALT و TITLE قرار دهید.

سئو و بهینه سازی تصاویر
بهینه و مرتب سازی لینک های داخلی
لینک دادن به دیگر پست ها و صفحات وبسایت باعث میشود که موتورهای جستجو بهتر بتوانند به کل وبسایت دسترسی پیدا کنند.
بدترین و رایج ترین اشتباه این است که بسیاری لینک های خود را بر روی کلمه اینجا کلیک کنید یا اینجا قرار میدهند.به هیچ وجه این کار را انجام ندهید زیرا لینک های داخلی یک روش خوب برای به دست آوردن رنکینگ در نتایج میباشند.

نکته ی آخر این که سعی کنید مطلب را برای کاربران بنویسید و سپس برای موتورهای جستجو.

منبع : سئو موز