wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت Google Monitor چیست؟

Google Monitor چیست؟

Google Monitor چیست؟

تحلیل کلمات کلیدی سایت ایج بر اساس جستجو گوگل در آن کشور انجام می شود نمایش داده شود.

تحلیل کلمات کلیدی سایت ایج بر اساس جستجو گوگل در آن کشور انجام می شود نمایش داده شود.

قابلیت انتخاب بیش از پنجاه کشور که شامل آرژانتین، استرالیا، اتریش، بلژیک، بولیوی، برزیل، کانادا، کاستاریکا، کوبا، دانمارک، اکوادور، فیجی، فنلاند، فرانسه، آلمان، گواتمالا، مجارستان، هند، اندونزی، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، لوکزامبورگ، مالزی، مالت، مکزیک، هلند، نیوزیلند، نروژ، پاناما، لهستان، پرتغال، رومانی، روسیه، سنگال، سیشل، سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، تایلند، ترکیه، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و ایران (United Arab Emirates Persian) وجود دارد.و …

چگونه از نرم افزار سئو Google Monitor استفاده کنیم؟
برای استفاده از این نرم افزار کافیست بعد از دانلود آن که از پایین همین مطلب می توانید لینک دریافت آن را مشاهده کنید بر روی سیستم خود این نرم افزار را نصب کنید و بعد از اجرای آن مراحل زیر را انجام دهید.

1. از نوار ابزار بالایی این نرم افزار بر روی گزینه Add URL (دکمه سبز رنگ) کلیک کنید و در کادر ظاهر شده آدرس سایت خود را وارد کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

2. در صفحه ظاهر شده شروع کنید به نوشتن تک تک کلمات کلیدی که می خواهید رتبه سایت خود را در نتیجه جستجوی آن ها توسط کاربران در گوگل ببینید و بعد از وارد کردن هر کدام از آن ها بر روی دکمه Add کلیک کنید تا به لیست کلمات کلیدی انتخاب شده شما اضافه شود. همچنین می توانید برای وارد کردن یکجای کلمات خود از یک فایل متنی (برای مثال file.txt) از گزینه Import در این صفحه استفاده کنید.

3. حال کافی است بر روی دکمه Search (در نوار ابزار بالایی آیکون ذره بین) کلیک کنید تا نتایج جستجوها آنالیز شود و به شما در سمت چپ برنامه نمایش داده شود که با کلیک بر روی هر یک از آن ها می توانید لیست نتایج پیدا شده را به ترتیب قرارگیری در صفحه جستجوی گوگل برای آن کلمه کلیدی ببینید.

به یاد داشته باشید که این اطلاعات به صورت اتوماتیک در این برنامه ذخیره سازی می شوند تا در جستجوهای بعدی بتوانیم متوجه کاهش و یا افزایش رتبه سایت خود برای کلمات کلیدی مدنظر خود شویم و بهترین تصمیم ها را برای اصلاح طرز لینک دهی داخلی سایت خود و همچنین اصلاح ساختار صفحات خود، برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بگیریم.

برنامه رایگان گوگل مانیتور به شما کمک می کند تا جایگاه کلمات کلیدی وب سایت خود را بررسی کنید. این برنامه را می توانید از آدرس زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار سئوی Google Monitor

منبع : پورت 80