wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت درباره بازاریابی الکترونیکی online marketing

درباره بازاریابی الکترونیکی online marketing

درباره بازاریابی الکترونیکی online marketing

آیا مایلید که در اینترنت تبلیغات کنید و در بین هزاران سایت محصولات، خدمات و یا سایت خود را معرفی کنید تا بازدیدکنندگان سایت های دیگر به سوی شما روانه شوند.

درباره بازاریابی الکترونیکی online marketing

آیا مایلید که در اینترنت تبلیغات کنید و در بین هزاران سایت محصولات، خدمات و یا سایت خود را معرفی کنید تا بازدیدکنندگان سایت های دیگر به سوی شما روانه شوند؟

آیا می دانید درآمد سایت های اینترنتی از کجا بدست می آید؟

کلیک گرفتن تنها هدف همه سایت ها می باشد زیرا قدرت در دنیای اینترنت یعنی کدام سایت بیشترین بازدید کننده را دارد.

وقتی یک سایت صاحب تعداد زیادی بازدید کننده روزانه می شود در نتیجه: قیمت تبلیغات در این سایت گران تر است. سایت ها برای رشدشان در سایت های بزرگتر تبلیغ می کنند تا تنها با یک کلیک بر روی تبلیغشان در آن سایت، بازدیدکننده ها وارد سایت جدید شوند

آیا می دانید چه فاکتورهایی برای بیشتر شدن بازدیدکننده ها و تبدیل شدن به یک سایت نمونه لازم است؟

یک سایت ایرانی که در روز بتواند 20 هزار بازدیدکننده برای خود جذب کند، می تواند ماهیانه حدود 10 میلیون تومان از راه تبلیغات سایت های دیگر در سایت خود کسب کند

یک مرکز اینترنتی به نام الکسا این وظیفه را دارد که همه سایت های اینترنتی را همیشه بررسی میکند و بر اساس آمار، پرترافیک ترین سایت ها را لیست می کند. موتور های جستجویی مانند گوگل و یاهو از این سایت بسیار استفاده می کنند.

کاربران اینترنتی وقتی بدنبال سایت خاصی می گردند سریعاً به سراغ موتورهای جستجو می روند که این موتورها از بین کلیه سایت های اینترنت مطالب را دسته بندی می کنند و بر اساس اولویت نزدیک بودن به کلمه جستجو شده آن ها را نمایش می دهند.

مهم ترین استراتژی برای همه سایت ها و مدیرانشان این است که در نتایج جستجوی کاربران در رتبه بالاتری باشند تا بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود بکشانند. برای رسیدن به این هدف شرکت های بزرگی در اینترنت شروع به کار کرده اند که در قبال گرفتن مبلغی و با تضمین شما را در لیست نتایج بالا می برند. به این حرفه و نرم افزارها سئو می گویند

روش دیگر برای افزایش بازدید کننده وب سایت تبلیغات بر روی موتورهای جستجو مانند گوگل یاهو و ام اس ا ن است. این روش یکی از مدرن ترین روشهای تبلیغات آنلاین می باشد چرا که با کمترین هزینه بالاترین بازدهی را در بین تبلیغات اینترنتی دارا است.

منبع : نوین مارکتینگ