wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت 5 راه ساده طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه

5 راه ساده طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه

5 راه ساده طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه

آیا وب سایت شما، ساختار سئو دوستانه ای دارد؟ابتدا باید بیان کنیم طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه و سئو کاملا متفاوت می باشد. ممکن است وقت زیاد، تلاش و هزینه بالایی را برای بهینه سازی وب سایت خود انجام داده باشید اما اگر سایتتان ساختار سئو دوستانه نداشته باشد پس تمام کارهایی که انجام داده اید بی فایده است.

5 راه ساده طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه

آیا وب سایت شما، ساختار سئو دوستانه ای دارد؟

ابتدا باید بیان کنیم طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه و سئو کاملا متفاوت می باشد. ممکن است وقت زیاد، تلاش و هزینه بالایی را برای بهینه سازی وب سایت خود انجام داده باشید اما اگر سایتتان ساختار سئو دوستانه نداشته باشد پس تمام کارهایی که انجام داده اید بی فایده است.

طراحی وب سایت با ساختار سئو دوستانه:

  1. ساختار URL: یک سایت با ساختار URL قابل خواندن مهمترین بخش از On-Page SEO می باشد و باعث زنده نگه داشتن وب سایت خواهد بود.
  2. Canonicalization: گوگل کپی از محتوای وب سایت را دوست ندارد. شما مجبور هستید در طراحی وب سایت خود بین داشتن یک وب سایت با دامین www یا non-www یکی را انتخاب کنید. پس از آنکه یکی از آنها را انتخاب کردید آن یکی را فوروارد کنید.
  3. محتوای قابل ایندکس شدن در موتورهای جستجو : اگر موتورهای جستجو نتوانند محتوای دورن وب سایت را ببینند پس آنها اینکدس نخواهند شد. همیشه به این نکته توجه کنید که موتورهای جستجو در مقابل پیدا کردن فایل های فلش کور هستند و وقتی می توانند تصاویر یا ویدئو ها را پیدا کنند که آنها شامل تگس و توضیحاتی درباره معرفی آنها به موتورهای جستجو باشند.پس بهتر است اکثر محتوای وب سایت خود را html بگذارید.
  4. سایت مپ: سایت مپ یکی از بهترین روش ها برای منتشر کردن محتوا و ایندکس شدن آنها نزد موتورهای جستجو می باشد.
  5. سرعت لود وب سایت: داشتن یک سایت با لود زیاد به راحتی باعث از دست رفتن کاربران درون وب سایت و گرایش آنها به سایت های رقیبانمان خواهد شد. ار امروز هر کاری را برای افزایش سرعت لود وب سایت انجام دهید.
منبع : نوین مارکتینگ