wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت نحوه گذاشتن عکس کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

نحوه گذاشتن عکس کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

نحوه گذاشتن عکس کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

قطعا تا به حال با برخی از وب سایت هایی که کنار آنها عکسی در نتایج جستجوی گوگل است برخورد کرده اید و همیشه با خود فکر می کنید این وب سایت ها چگونه عکسی را کنار لینک می گذارند؟ آیا باید در طراحی وب سایت عواملی را رعایت کنیم؟ چه روشی را در بهینه سازی وب سایت مدنظر قرار دهیم.

قطعا تا به حال با برخی از وب سایت هایی که کنار آنها عکسی در نتایج جستجوی گوگل است برخورد کرده اید و همیشه با خود فکر می کنید این وب سایت ها چگونه عکسی را کنار لینک می گذارند؟ آیا باید در طراحی وب سایت عواملی را رعایت کنیم؟ چه روشی را در بهینه سازی وب سایت مدنظر قرار دهیم؟

در کنار تمام روش هایی که گوگل اشاره کرده است، روشی را امروز بیان می کنم که بهترین، سریعترین و آسانترین راه ممکن برای گذاشتن عکس کنار لینک سایت در گوگل است. برای استفاده این روش به هیچ دانش خاصی در مورد سئو و بهینه سازی سایت لازم ندارید. این روش برای یکی از سایت های خودمان خیلی خوب جواب داده است.

مرحله اول - ایجاد اکانت گوگل پلاس
ابتدا باید برای خود یا شرکت اکانت گوگل پلاسی را ایجاد کنید. اطلاعات صحیح و دقیق را در پروفایل گوگل پلاس قرار دهید و از همه مهمتر در بخش ایمیل باید از ایمیل وب سایت خود استفاده کنید. توجه کنید بعد از گذاشتن ایمیل، از طرف گوگل پیغامی دریافت می کنید که آن را تایید کنید.

مرحله دوم - لینک دادن از گوگ پلاس به محتوای داخل وب سایت
در سمت راست درباره گوگل پلاس یا در قسمت تغییرات درباره ما و اطلاعات، قسمتی به نام Contributor وجود دارد که حتما باید در این قسمت لینک سایت را درج کنید. اگر بیوگرافی درباره خودتان دارید بهتر است به آن صفحه درج شود. اگر بیوگرافی ندارید مستقیما به صفحه نخست وب سایت لینک دهید.

مرحله سوم - گذاشتن اطلاعات شخصی در سایت
در این گام، اطلاعاتی را در مورد خودتان که مایل هستید عکس کنار لینک در نتایج جستجوی گوگل بیاید در وب سایت درج کنید. دقت کنید در میان این محتواها، به گوگل پلاس لینک دهید. در این قسمت هم اگر صفحه بیوگرافی دارید بهتر است از این صفحه به گوگل پلاس لینک دهید.

خوب تقریبا کار تمام شده است و من امیدوار هستم که عکسی که مایل هستید را در کنار لینک سایت خود در نتایج جستجوی گوگل مشاهده کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال هم خوشحال می شوم که از همین صفحه در ارتباط باشید.
کلام آخر: باور کردنی نیست ولی 150 درصد تعداد کلیک روی سایت افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع این روش یکی از بهترین راه های ممکن برای افزایش ترافیک سایت می باشد که روی سئو سایت کمک فراوانی خواهد کرد.

منبع : نوین مارکتینگ