wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت آشنایی با مت کاتز مدیر اسپم شرکت گوگل

آشنایی با مت کاتز مدیر اسپم شرکت گوگل

آشنایی با مت کاتز مدیر اسپم شرکت گوگل

همه ما بارها نام مت کاتز مدیر اسپم گوگل را شنیده ایم. در واقع مت کاتز یکی از مسئولین شرکت گوگل است که تمایل دارد ارتباط نزدیکی با مردم داشته باشد و چه در بلاگ خود و چه در سمینارهای مختلف برای مخاطبان خود صحبت می کند.

همه ما بارها نام مت کاتز مدیر اسپم گوگل را شنیده ایم. در واقع مت کاتز یکی از مسئولین شرکت گوگل است که تمایل دارد ارتباط نزدیکی با مردم داشته باشد و چه در بلاگ خود و چه در سمینارهای مختلف برای مخاطبان خود صحبت می کند.مت کاتز حرفه خود را در زمانی شروع کرد که دانشجوی دکتری دانشگاه کارولینا آمریکا بود. رشته مت کاتز در لیسانس و تحصیلات تکمیلی علوم کامیپوتر بوده است. او در سال 2000 به گوگل پیوسته است.هم اکنون مت کاتز یکی از دو مدیر اصلی بخش اسپم گوگل می باشد و می توان گفت الگوریتم های مختلفی که سالیان اخیر در گوگل همانند گوگل پاندا و گوگل پنگوئن به وجود آمده اند نقطه نظرات او را دارا هستند. از زمان معرفی این الگوریتم های جدید هم وب سایت زیادی سزاوار جریمه های گوگل شدند و به رده های پایینی نتایج موتورهای جستجو افت کردند.

پس اگر مایل هستید بهینه سازی سایت خود را درست انجام داده  یا حتی آخرین آموزش های سئو را یاد بگیرید حتما نقطه نظرات مت کاتز را دنبال کنید.

منبع : نوین مارکتینگ