wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت طراحی وب سایت داینامیک یا طراحی وب سایت استاتیک؟

طراحی وب سایت داینامیک یا طراحی وب سایت استاتیک؟

طراحی وب سایت داینامیک یا طراحی وب سایت استاتیک؟

قبل از آنکه اشاره کنیم کدام وب سایت مناسب توسعه کسب و کار می باشد باید به طور مختصر در مورد سایت‌های داینامیک و استاتیک صحبت کنیم و اینکه چه تفاوت هایی با هم دارند. طراحی سایت داینامیک دارای امکاناتی است که به کاربران داده می شود که طی آن می توانند به راحتی وب سایت خود را بروز کرده و خود مدیر سایت است که محتوا را ویرایش، حذف و اضافه می کند.

ما برعکس در طراحی وب سایت استاتیک، مدیران سایت کاملا وابسته به طراحان وب سایت خواهند شد و تمام تغییرات به عهده طراحان است و مالکان هیچ تصرفی نمی توانند در محتوا داشته باشند و به روز رسانی این وب سایت بسیار سخت خواهد بود.
وب سایت داینامیک یا استاتیک؟

تفاوت بزرگ وب سایت های داینامیک با استاتیک در مقایسه با یکدیگر قیمت آنها می باشد که وب سایت های داینامیک به دلیل ویژگی هایی که دارند از قیمت بالاتری برخوردار هستند اما نکته ای که در این وب سایت ها مطرح می شود عدم وابستگی شما به طراحان وب سایت است و تمامی تغییرات را می توانید به راحتی در اسرع زمان انجام دهید.
متاسفانه شاهد بودیم که شرکت هایی وب سایت خود را به صورت استاتیک طراحی کرده اند و بعد از گذشت زمانی خواستار اضافه کردن و تغییرات در وب سایت بوده اند که به علت استاتیک بودن آن مجبور به پرداخت هزینه های گزاف به شرکت های طراحی وب سایت خود بوده اند.
در نتیجه تیم تخصصی طراحی سایت نوین مارکتینگ برای تمامی مشتریان محترم صرفا وب سایت های داینامیک را پیشنهاد می کند و علاوه بر پشتیبانی رایگان یکساله، آموزش هایی را نیز به وبمستران خواهد داد تا بتوانند تمامی محتوای خود را کنترل نمایند.
از مهمترین ویژگی های طراحی وب سایت داینامیک به شرح ذیل است:

منبع : نوین مارکتینگ