wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

به طور حتم طراحی وب سایت ارزان واژه ای است که خیلی ها به دنبال آن هستند و اگر در گوگل به دنبال طراحی وب سایت باشید یکی از واژه هایی است که به شما پیشنهاد می شود. اما مایل هستیم و به شما پیشنهاد می کنیم طراحی وب سایت ارزان اصلا واژه درستی نمی باشد.

هدف از طراحی وب سایت چیست؟
افراد مقاصد مختلفی در جهت طراحی سایت دارند اما به طور کل هدف اصلی طراحی سایت، توسعه کسب و کار و آشنایی با بازارهای جدید برای افزایش فروش محصولات و خدمات خود می باشد. در واقع می توان گفت، یک وب سایت شناسنامه شرکت است یا می توان مثال های دیگری برای وب سایت آورد بر فرض مثال می توان وب سایت را همانند کودکی در نظر گرفت که نیاز به مراقبت و پشتیبانی دارد و از همه مهمتر نیاز به رشد و توسعه الزام آور آن است.

حال از خودتان بپرسید آیا یک وب سایت ارزان مشخصه های هدف از طراحی سایت را دارد یا خیر. آیا می توان به شرکت یا فردی که قیمت پایین و هزینه اندکی برای طراحی سایت دریافت می کند اعتماد نمود.
در سالیان اخیری که در زمینه طراحی سایت فعالیت کرده ایم، بارها و بارها مشتریانی مشاهده کرده ایم که قبلا پروژه وب سایت داشته اند اما به هر نحوی از آن ناراضی بوده اند و حال به فکر ایجاد یک وب سایت دیگر شده اند.
دوستان عزیز، بهترین وب سایت باید دارای مشخصه فول داینامیک بوده باشد. می توان گفت وب سایتی که داینامیک نباشد دارای روح نیست و به جسم مرده تشبیه می کنیم. سایت باید به روز رسانی شود تا موتورهای جستجو همانند گوگل بتوانند آن را پیدا کرده و ارتباط برقرار کنند و در صدر نتایج جستجو قرار بگیرد.

کلام آخر: به نظر ما که سالیان سال در زمنیه طراحی وب سایت شرکت ها مختلف کار کرده ایم و صدها نمونه پروژه داریم به واژه طراحی وب سایت ارزان اعتماد نکنید. از قدیم هم ایرانی ها یک ضرب المثل دارند هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

منبع : نوین مارکتینگ