wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت افزایش ترافیک وب سایت با کمترین هزینه

افزایش ترافیک وب سایت با کمترین هزینه

افزایش ترافیک وب سایت با کمترین هزینه

برای موفق شدن در بازاریابی اینترنتی شما باید روش های افزایش ترافیک وب سایت را یاد بگیرید. بدون در نظر گرفتن بینندگان هدف گذاری شده به سایت شانس فروش محصولات و خدمات خود در مقیاس بزرگ را از دست خواهید داد. ابزار و منابع مختلفی برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد. در این مقاله ما سعی می کنیم مهمترین منابع روش های افزایش ترافیک سایت را بدون پرداخت هزینه های گزاف به شما معرفی کنیم.

برای موفق شدن در بازاریابی اینترنتی شما باید روش های افزایش ترافیک وب سایت را یاد بگیرید. بدون در نظر گرفتن بینندگان هدف گذاری شده به سایت شانس فروش محصولات و خدمات خود در مقیاس بزرگ را از دست خواهید داد. ابزار و منابع مختلفی برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد. در این مقاله ما سعی می کنیم مهمترین منابع روش های افزایش ترافیک سایت را بدون پرداخت هزینه های گزاف به شما معرفی کنیم:

بازاریابی در موتورهای جستجو SEM

در حقیقت بهترین روش برای معرفی کالا و خدمات استفاده از موتورهای جستجو می باشد. مزیت این روش در نظر گرفتن مخاطبین هدف گذاری در اینترنت است یعنی شما بر اساس کسب و کار کلمات کلیدی تعریف می کنید و هنگامیکه این کلمات توسط کاربران جستجو می شود آگهی شما به نمایش خواهد آمد. استفاده از SEM کمک قابل توجهی به بازگشت سرمایه ROI خواهد داشت.

مهمترین ابزار بازاریابی در موتورهای جستجو استفاده از تبلیغات در گوگل ، تبلیغات یاهو و تبلیغات بینگ می باشد.

بهینه سازی سایت SEO

یک راه ساده برای افزایش ترافیک سایت، بهینه سازی صفحات وب سایتتان با بکار بردن on-page و off-page می باشد. مهمترین مزیت این روش عدم وجود هزینه در صورت دانستن علم سئو می باشد. برای بهینه سازی سایت on-page کافی است طرز قرار دادن متا تگ ، تیترها و توضحات را بدانید. تکنیک های بهینه سازی off-page هم بسیار راحت می باشند. اگر شما می خواهید در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید از لینک بیلدینگ ، ثبت در دایرکتوری ها یا خریدن لینک های یکطرفه به سمت سایتتان استفاده نمایید.

در واقع با کمک این روش ابتدا در نتایج بالاتر موتورهای جستجو خواهید آمد و سپس وب سایت با افزایش بازدید و ترافیک مواجه خواهد شد.
سایر تکنیک های بازاریابی آنلاین با بودجه کم:

اگر شما بودجه کافی برای پرتاب وب سایت خود به سمت بازاریابی آنلاین را ندارید، امکان استفاده از شیوه های دیگر بازاریابی اینترنتی با هزینه های کم نیز وجود دارد:

منبع : نوین مارکتینگ