wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی شرکت طراحی سایت داتک

شرکت طراحی سایت داتک

شرکت طراحی سایت و نرم افزار دنیای ایده های تابان فناوری (داتک) فعالیت خود را در دهه‌ی 70 آغاز نمود. با گسترش مباحث فناوری اطلاعات و نرم افزار، در دهه‌ی 80 فعالیت شرکت بصورت متمرکز به حوزه IT معطوف گردید و در دهه‌ی 90 بسیاری از نرم افزارهای اختصاصی و فنی بصورت پکیج روانه بازار شد. تحلیل‌های گسترده‌ی نرم افزاری و کسب کار، طراحی حرفه‌ای بانک اطلاعاتی، ساختار یکپارچه‌ی طراحی و برنامه نویسی و تست‌های امنیتی سخت گیرانه از ویژگی‌های منحصر به فرد شرکت طراحی وب سایت داتک میباشد.

برنامه نویسی با زبان PHP

ما در شرکت داتک از زبان برنامه نویسی PHP جهت طراحی سمت سرور خود استفاده مینمائیم. طراحی وب سایت PHP یکی از پر طرفدارترین زبان‌های طراحی سایت حرفه ای و طراحی فروشگاه اینترنتی است. تحویل پروژه‌های متعدد در طول این سالیان باعث گردیده است که پکیج‌های کاملی از انواع سیستم های نرم افزاری تحت وب در اختیار شرکت داتک قرار گیرد. طراحی سایت واکنش گرا یا همان طراحی سایت ریسپانسیو یکی از انوع پرطرفدار طراحی سایت است. طراحان شرکت همواره بر این باورند که بخشی از کار طراحی، طراحی بصری و زیبای وب سایت است. بخش عمده‌تر آن طراحی براساس اصول ریسپانسیو و همچنین طراحی براساس اصول و مفاهیم سئو ست. ما در شرکت داتک در تلاشیم تا تمام نیازهای شما را در ضمینه طراحی و برنامه نویسی سایت، ثبت دامنه، خرید هاست، پشتیبانی و تولید محتوای سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی را بصورت کامل تحت پوشش قرار دهیم تا شما عزیزان از حداکثر یکپارچگی در پروژه خود بهره‌مند گردید.

ارائه راهکارهای مناسب طراحی وبسایت

علاقه‌ی روز افزون جامعه به دنیای اینترنت باعث گردید هر روز به تعداد بیشتری از نرم افزاری آنلاین و وب سایت ها با کارآیی‌های مختلف نیاز باشد لذا تیم فنی و مدیریت شرکت داتک تمرکز اصلی خود را به بخش طراحی سایت معطوف نموده است. نیاز سنجی و تحلیل بسیاری از سیستم‌ها در طول این 3 دهه باعث گردیده است که برای بسیاری از مسائل راه حل‌های نرم افزاری مناسبی ارائه گردد. همواره تلاش ما در شرکت طراحی سایت داتک بر آن بوده است که بهترین راه حل‌های نرم افزاری را با کم ترین هزینه جهت طراحی سایت ارائه نمائیم.