wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت شرکت ره پیرا

طراحی سایت شرکت ره پیرا

طراحی سایت شرکت ره پیرا در سال 1388 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت شرکت ره پیرا از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
شرکت ره پیرا در سال 1363 شمسی تاسیس گردیده است. این شرکت با بیش از 25 سال سابقه در راهسازی ، زیرسازی راه آهن،پلسازی وساختمان سازی توانسته است منشاء خدمات مفید و موثری در سازندگی کشور ایران باشد.
این شرکت دارای گواهینامه احراز صلاحیت پیمانکاری در بالاترین رده (پایه 1) در رشته راه و ترابری،اخذ شده از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اسلامی ایران بوده و عضو انجمن شرکتهای راهسازی کشور ایران می باشد و تا کنون بواسطه کیفیت فعالیتهای خود از وزارتخانه های راه و ترابری و نیرو سایر ارگانها تقدیرنامه و تشویق نامه دریافت نموده است.
ماشین آلات و تجهیزات سنگین ،نیمه سنگین و سبک تحت مالکیت  این شرکت بیش از 300 دستگاه و کادر فنی و تخصصی توانمند و متبحر در بخشهای  QC، برنامه ریزی و کنترل پروژه و دفتر فنی، باعث افزایش کیفیت خدمات گردیده و هم اکنون با استفاده از فن آوری های نوین همگام با تکنولوژی روز و مدیریت جامع در سیستم اجرایی و استقرارنظام مدیریت تضمین کیفیت 2000 - ISO 9001 ، ایمنی و بهداشت کار OHSAS 18001 و مدیریت زیست محیطی ISO 14001  می‌باشد.

کارفرما : شرکت ره پیرا
زبان‌ : فارسی،انگلیسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
Mysql
Joomla
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
XML
htaccess
Photoshop theme