wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت رها نشانه آریا

طراحی سایت رها نشانه آریا

طراحی سایت موسسه رها نشانه آریا در سال 1390 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت موسسه رها نشانه آریا از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
موسسه رها نشانه آریا دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور، از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناختی به منظور ارتقاء سطح سلامت روان جامعه به هم میهنان عزیز آغاز نموده است.
موسسه رها نشانه آریا افتخار دارد تا با بهره گیری از کادری مجرّب و باسابقه در مکانی امن و آرام، خود را به عنوان یکی از موسسات پیشگام روانشناسی کشور معرفی نماید.
موسسه رها نشانه آریا با ارائه خدمات روانشناسی پیشرفته و به روز، توانسته است پاسخگوی بخشی از نیازهای روانی هم وطنان گرامی باشد.
موسسه رها نشانه آریادر کنار ارائه خدمات تخصصی در زمینه مشاوره و روان درمانی، در راستای آگاهی افزایی خانواده ها، اقدام به برگزاری سلسله کارگاه هایی در زمینه موضوعات میان رشته ای نموده است.
موسسه رها نشانه آریا به عنوان یک مرکز آموزشی – درمانی از آغاز تأسیس تا کنون, ضمن انجام فعالیت های تخصصی در راستای ایجاد و گسترش دانش نوین در زمینه های روانشناسی و علوم تربیتی, با برقراری ارتباط با نهادها و مؤسسات آموزشی  پژوهشی, گامهای مؤثری را در راستای به کارگیری یافته های علمی در جامعه برداشته است.

کارفرما : موسسه رها نشانه آریا
زبان‌ : فارسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
Mysql
Joomla
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
XML
htaccess
Photoshop theme