wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت آموزشگاه موسیقی رسانه هنر

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی رسانه هنر

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی رسانه هنر در سال 1388 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت آموزشگاه موسیقی رسانه هنر از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
آموزشگاه موسیقی رسانه هنر در سال 1380 تحت عنوان (نوین) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را در زمینه تعلیم هنر پویای موسیقی آغاز نمود. محور اصلی فعالیت آموزشگاه تعلیم هنرجویان جهت نوازندگی آلات گوناگون موسیقی اعم از سازهای کلاسیک (جهانی) ایرانی ـ مقامی ـ پاپ ـ موسیقی تخصصی کودکان (ارف) و فلوت ریکوردر (ارف پیشرفته) _کلاسهای تئوری و سلفژ و دیکته موسیقی ـ  هارمونی ، کنترپوان ، ارکستراسیون و آهنگسازی _ کلاسهای آنسامبل (ارکستر کلاسیک و ارکستر ایرانی) _ آواز گروهی (کر کودکان و کر بزرگسالان) _ کلاس های تاریخ موسیقی ایران و جهان ، فرم و سبک شناسی و به طور کلی اشاعه این هنر ارزشمند می‌باشد.
و در همین راستا هنرجویان پس از مراجعه به آموزشگاه و حصول اطمینان از صحت انتخاب از خدمات مشاوره‌ای رایگان بهره‌مند می‌گردند. پس از طی دوره به منظور ارزیابی نحوه عملکرد و میزان موفقیت هنرجو در فراگیری، کادر منتخب آموزشگاه اقدام به برگزاری امتحان از هنرجویان نموده و هنرجویان صرفاً در صورت موفقیت در آزمون مذکور مجاز به ادامه دوره خود خواهند بود. هنرجویانی که سه ترم ساز و یک ترم سلفژ را گذرانده باشند طی یک آزمون کارشناسی مدرک مقدماتی دریافت می‌‌نمایند. همچنین آموزشگاه جهت تشویق هنرجویان و تقویت مهارت‌های آنان اقدام به برگزاری کنسرت‌های آموزشی توسط خود هنرجویان مینماید وبدین ترتیب هنرجویان فرصت می‌یابند تا آموخته‌های خود را در جمع حاضران ارائه و با اعتماد به نفس بیشتری در راستای دستیابی به مدارج بالاتر فعالیت نمایند. این مرکز هنرجویانی که مراحل ذکر شده را با موفقیت طی کنند جهت عضویت در خانه موسیقی ایران و استفاده از مزایای خاص آن مرکز معرفی می‌نماید.

کارفرما : آموزشگاه موسیقی رسانه هنر
زبان‌ : فارسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
Mysql
Joomla
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
XML
htaccess
Photoshop theme