wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت پروژه سفید

طراحی سایت پروژه سفید

طراحی سایت پروژه سفید در سال 1388 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت پروژه سفید از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
پروژه سفید یک نهاد غیر دولتی مجازی است با هدف آگاه سازی و امیدبخشی به زنان مبتلا به ایدز که در مهرماه سال 88 آغاز به کار کرده است. الهام‌بخش من برای آغاز این طرح The well project.com موسسه ای اجتماعی-پژوهشی در آمریکا است که به وسیله تیمی از زنان و کسانی که از وجود این پدیده در جهان رنج می‌برند اداره می‌شود و محتوای نشریات آن توسط گروهی از بهترین نویسندگان و محققین ایدز تدوین می‌گردد.
پروژه سفید نشریه‌ای اینترنتی فارسی است که مخاطبان اصلیش زنان ایرانی و افغانی هستند و با نشر مقالات به زبان فارسی می‌کوشد زنان فارسی زبان از همه اقشار جامعه را آگاه سازد. اگرچه محتوای نشریات پروژه سفید فارغ از جنسیت و سن برای تمامی افراد سالم و مبتلا به HIV قابل استفاده است اما هدف اصلی این پروژه نشر مقالاتی است که می‌تواند کیفیت زندگی زنان HIV+ را بهبود بخشیده و آنان را تا حد امکان به استانداردهای یک زندگی عادی بازگرداند. همچنین فراهم آوردن فضایی که در آن فعالان این عرصه آزادانه به انتشار دیدگاه هایشان بپردازند.
سوگند من به عنوان سرپرست تیم پروژه سفید آن است که هرگز از اعتماد دوستان و همراهانم که در این مسیر به صورت داوطلبانه مرا یاری می دهند سوء استفاده نکرده و امید و تلاشم را به اینکه با هم می توانیم دردهایی که جهانمان و انسان هایش را آزرده است را بهبود بخشیم از دست ندهم.

کارفرما : پروژه سفید
زبان‌ : فارسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
Mysql
Joomla
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
XML
htaccess
Photoshop theme