wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت شرکت مهر آفرین

طراحی سایت شرکت مهر آفرین

line-right-no-circle
مهر آفرین 1
مهر آفرین 1
مهر آفرین 2
مهر آفرین 3
line-left-no-circle

طراحی سایت شرکت مهر آفرین در اسفند ماه سال 1391 توسط شرکت طراحی سایت داتک، طراحی و پیاده سازی شد. جهت طراحی سایت شرکت مهر آفرین از هسته‌ی قدرتمند سیستم مرکزی شرکت طراحی سایت داتک استفاده شده است. هسته‌ی مرکزی شرکت طراحی سایت داتک (cms) با استفاده از زبان برنامه نویسی php و دیتابیس mysql برنامه نویسی شده است.
طراحی سایت php به ما اجازه می‌دهد تا سرعت بارگذاری سایت و امنیت وب سایت در بالاترین شکل ممکن باشد.
جهاد دانشگاهی‌ با درک‌ مسایل‌ و مشکلات‌ فارغ‌التحصیلان‌ دانشگاهی‌ و به‌ منظور بهره‌گیری‌ از تواناییهای‌بالقوه‌ آنان‌ برای‌ بسترسازی‌ و ایجاد زمینه‌های‌ اشتغال‌ قشر تحصیل‌ کرده‌، فعالیتها و برنامه‌های‌ علمی‌، پژوهشی‌ واطلاع‌رسانی‌ خود را در در زمینه‌ اشتغال‌ سال‌ 77 آغاز کرد و در سال‌ 79 با توسعه‌ فعالیتهای‌ خود سازمان‌ همیاری‌ اشتغال‌ دانش آموختگان را تاسیس‌ نمود که‌ در چهار حوزه‌ آموزشی‌، پژوهشی‌، اطلاع‌رسانی‌ و امور اجرایی‌ فعالیت‌ می‌نماید.
وظیفه‌ اساسی‌ این‌ سازمان‌، بسترسازی‌ و ایجاد زمینه‌های‌ مناسب‌ برای‌ اشتغال‌ فارغ‌التحصیلان‌ دانشگاهی‌ است‌ که‌این‌ وظیفه‌ از سوی‌ شورای‌ عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ بر عهده‌ جهاددانشگاهی‌ گذاشته‌ شده‌ است‌.
مجموعه‌ امکانات‌ بخش‌ علمی‌ و ستادی‌ این‌ سازمان‌ هم‌ اکنون‌ در ساختمانی‌ با زیربنایی‌ بالغ‌ بر 1880 مترمربع‌مستقر شده‌ است‌ .
بر طبق ساختار تشکیلاتی‌ سازمان‌ همیاری‌ اشتغال‌ دانش آموختگان رئیس‌ این سازمان‌ ، سمت‌ معاونت‌ جهاددانشگاهی‌ را نیز دارا می‌باشد. دفاتر روابط عمومی‌ و طرح‌ و توسعه‌ و همچنین‌ سه‌ معاونت‌ پژوهشی‌ و آموزشی‌، معاونت‌ پشتیبانی‌ و معاونت‌ اطلاع‌رسانی‌ زیر مجموعه‌این‌ سازمان‌ هستند.

کارفرما : جهاد دانشگاهی
زبان‌ : فارسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
OOP
GD lib
Mysql
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
Web Service
Payment Getway
htaccess
Photoshop theme