wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت شرکت دبستان فرهنگ دختران

طراحی سایت شرکت دبستان فرهنگ دختران

line-right-no-circle
دبستان فرهنگ دختران 1
دبستان فرهنگ دختران 1
دبستان فرهنگ دختران 2
line-left-no-circle

طراحی سایت شرکت دبستان فرهنگ دختران در سال 1391 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت شرکت دبستان فرهنگ دختران از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
دبستان فرهنگ دختران یکی از مدارس دولتی منطقه 13 تهران در منطقه تهران نو واقع می باشد . این دبستان درسال 1369 مخصوص فرزندان فرهنگی تاسیس گردید ، که اکثریت غالب دانش آموزان از خانواده های فرهنگی بودند . سال بعد با توجه به عملکرد دبستان و دستور وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدارس نمونه مردمی به کار خود ادامه داد.
سال 1380 خانم همراز به درجه بازنشستگی نائل آمدند و معاون پرورشی دبستان خانم وردی که از سال 1369 در معیت ایشان بودند به عنوان مدیر جدید انتساب شدند. خانم وردی نیز با برنامه ریزی دقیق و استفاده از همکاران آگاه به فن آوری روز در امر تدریس توانستند هم چنان موقعیت دبستان را حفظ نمایند.
دانش آموزان دبستان فرهنگ هر سال با شرکت در مسابقات قرآن ، علمی ، ‌فرهنگی ، هنری و ورزشی حائز رتبه های اول تا سوم می شوند، و برای دبستان خود افتخار می آفرینند. در سال تحصیلی 90-89 مسئولین مدرسه با همکاری انجمن اولیاء و مربیان و خانواده های محترم دانش آموزان تصمیم مجدد نسبت به هوشمند سازی کلاس‌های درس دارند که در این راستا گامهای اولیه برداشته شده است که امیدواریم با توکل به خدا و پشتیبانی اولیاء گرامی مثل همیشه در این زمینه موفق باشند.

کارفرما : دبستان فرهنگ دختران
زبان‌ : فارسی
آدرس وب سایت : http://www.farhangdokhtaran.com
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
Mysql
Joomla
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
XML
htaccess
Photoshop theme