wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت شرکت فیدل چیپس

طراحی سایت شرکت فیدل چیپس

line-right-no-circle
فیدل چیپس 1
فیدل چیپس 1
فیدل چیپس 2
line-left-no-circle

طراحی سایت شرکت فیدل چیپس در سال 1395 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت شرکت فیدل چیپس از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
در سال 1372 با هدف تولید مواد مواد غذایی صادراتی و واردات تاسیس گردید . در سال 1384 فعالیت تولیدی خودرا برای اجرای پروژه تولید چیپس از نوع فابریکت شروع نمود . در سال 1387 به بهره برداری رسید و در سال 1388 بهره برداری تجاری محصول را با نام فیدل در شهرک صنعتی دماوند آغاز نمود .
ماشین آلات خط تولید از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بصورت تمام اتوماتیک انتخاب گردید که با استفاده از دستگاه چیلر ، آب سرد مورد نیاز خط در محل های مورد نیارز تزریق می گردد . استفاده از هوای فشرده مجهز به فیلتر های مختلف امکان بهره گیری از هوای پاکیزه باگرید داروئی را برای بخش های مختلف خط تولید فراهم میسازد . وجود سیستم تغذیه روغن مصرفی بصورت اتوماتیک علاوه بر جلوگیری از حمل و نقل حلب و آلودگی های محیط ، باعث افزایش تدریجی روغن به خط تولید مناسب با مصرف شده و دوام روغن را افزایش می دهد . وجود فیلتر روغن در جریان تولید کلیه ذزات ریز و معلق موجود در روغن را جذب نموده و باعث حفظ کیفیت محصول و جلوگیری از فساد روغن میگردد . مراحل مختلف تولید توسط تابلو های مجهز بصورت تمام اتوماتیک متناسب با ظرفیت ، مقدار آب ، میزان روغن و درجه حرارت آن دقیقا قابل کنترل می باشد .

کارفرما : شرکت نگین دماوند
زبان‌ : فارسی
آدرس وب سایت : http://www.fidele.ir
تکنولوژی‌های بکار رفته :
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
htaccess