wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت شرکت تاپ برند

طراحی سایت شرکت تاپ برند

line-right-no-circle
تاپ برند 1
تاپ برند 1
تاپ برند 2
تاپ برند 3
تاپ برند 4
line-left-no-circle

طراحی سایت شرکت تاپ برند در شهریور ماه سال 1391 توسط شرکت طراحی سایت داتک، طراحی و پیاده سازی شد. جهت طراحی سایت شرکت تاپ برند از هسته‌ی قدرتمند سیستم مرکزی شرکت طراحی سایت داتک استفاده شده است. هسته‌ی مرکزی شرکت طراحی سایت داتک (cms) با استفاده از زبان برنامه نویسی php و دیتابیس mysql برنامه نویسی شده است.
طراحی سایت php به ما اجازه می‌دهد تا سرعت بارگذاری سایت و امنیت وب سایت در بالاترین شکل ممکن باشد.
امروزه برند تبدیل به یکی از با ارزش ترین دارایی های شرکتها شده است، بطوریکه در برآورد ارزش ویژه شرکتها، ارزش برند به عنوان یک عامل مهم در نظر گرفته می شود. این درجه اهمیت به موجب نقش بسیار حیاتی برند در انتخاب های خرید مشتریان از گروههای کالایی مختلف می‌باشد.
شرکت فناوران نواندیش ویژن به عنوان مجری مرجع برند، یک شرکت تخصصی در زمینه بازاریابی و برندینگ شرکتها می باشد. رسالت این شرکت، بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان بازاریابی و برندینگ از طریق استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات خصوصاً اینترنت، در جهت بازاریابی کارآمد برندها برای جامعه مشتریان می باشد.
این شرکت با تکیه بر ایده ها و تجربیات مدیران با سابقه خود و با دیدگاهی نوین در زمینه ارائه راهکارهای بازاریابی مبتنی بر فناوری به فعالیت می پردازد.

کارفرما : شرکت فناوران نواندیش ویژن
زبان‌ : فارسی
آدرس وب سایت : http://www.topbrands.ir
تکنولوژی‌های بکار رفته :
ASP
OOP
MS SQL
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
Web Service
htaccess