wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت لوازم آرایشگاهی دلگان

طراحی سایت لوازم آرایشگاهی دلگان

line-right-no-circle
دلگان 1
دلگان 1
دلگان 2
دلگان 3
line-left-no-circle

طراحی سایت لوازم آرایشگاهی دلگان در سال 1395 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت لوازم آرایشگاهی دلگان از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
گستردگی طیف نیاز انسان ها به ابتکارات ونوآوریها , گروه های حرفه ای با تلاش بی وقفه سعی در ابداع محصولات جدیدی دارند که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا از استحکام وکارآیی لازم برای برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان برخوردار باشد .
در این آمدن ها پایداری دائمی از آن بهترین هایی می باشد که توانسته اند با بهره گیری از ایده های علمی و راه حل های خلاق همراهی صادق ومطمئن در هر زمان برای مصرف کننده خود باشند. در این جلوه گاه بزرگ که هرروز شاهد ظهور مدعی جدیدی میباشیم , گروه دلگان علاوه بر تجارب ۲۰ ساله و همراه داشتن کارشناسان وآرایشگران حرفه ای با بکارگیری نقطه نظرات مصرف کنندگان عزیز و جمع آوری کلکسیونی از محصولات شیک و مدرن و با دوام ، تمامی تلاش روز افزون خود را برای ارتقا نیازهای هواداران خود بکار بسته است.

کارفرما : لوازم آرایشگاهی دلگان
زبان‌ : فارسی
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
OOP
Mysql
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
htaccess
Photoshop theme