wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی نمونه کارهای اجرا شده‌ی طراحی سایت طراحی سایت طرح ملی بوی سیب

طراحی سایت طرح ملی بوی سیب

line-right-no-circle
طرح ملی بوی سیب 1
طرح ملی بوی سیب 1
طرح ملی بوی سیب 2
طرح ملی بوی سیب 3
طرح ملی بوی سیب 4
line-left-no-circle

طراحی سایت طرح ملی بوی سیب در سال 1390 توسط شرکت طراحی سایت داتک صورت پذیرفت جهت طراحی سایت طرح ملی بوی سیب از بروزترین تکنولوژی‌ها موجود در دنیای طراحی وب سایت استفاده شده است. تیم فنی شرکت طراحی سایت داتک همیشه برآن بوده است تا برای مشتریان خود طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صورت پذیرد.
به حول و قوه‌ی الهی و پس از برگزاری موفق چهار دوره‌ طرح ملی وبلاگ‌نویسی بوی سیب، رادیو معارف در محرم و صفر ۱۴۳۴ (آبان، آذر و دی ۱۳۹۱) ششمین دوره‌ی طرح ملی بوی سیب را برگزار می کند.
ظرفیت بالای فرهنگ عاشورا و قدرت نفوذ و اثرگذاری آن بر کسی پوشیده نیست. از این رو رادیو معارف به عنوان رسانه‌ای دینی که رسالت او ترویج معارف اسلامی، آموزه‌های وحیانی و ارزش‌های دینی است، با بهره‌گیری از امکان موجود در فضای مجازی و اشتیاق جوانان برای فعالیت در این عرصه‌ها، جریانی فرهنگی را هدایت می‌کند تا معرفت حسینی و شور عاشورایی را در جامعه گسترش دهد.
فرهنگ سازی در ترویج پیام عاشورا و استفاده مطلوب از ابزارهای ارتباطی در شبکه جهانی اینترنت، از جمله وظایف رسانه‌ای رادیو معارف است. مشارکت کنندگان در این طرح، ضمن ارتقاء و افزایش دانش خویش، موجی از ذکر و نام و یاد اباعبدالله -علیه السلام- را در فضای مجازی ایجاد می‌کنند.
در ایام محرم سال‌های گذشته به لطف الهی، پنج دوره از مسابقه وبلاگ نویسی بوی سیب برگزار شد و توانست با جذب حدود ده هزار شرکت کننده از میان جوانان وبلاگ‌نویس، موجی در وبلاگ‌های فارسی ایجاد کرده و حسینیه‌ای مجازی برای کاربران اینترنتی فراهم کند.

کارفرما : صدا و سیما - رادیو معارف
زبان‌ : فارسی
آدرس وب سایت : http://www.islamicradio.ir/_uploads/bouyesib/
تکنولوژی‌های بکار رفته :
PHP
OOP
GD lib
Mysql
HTML,HTML5
XHTML
CSS,CSS3
java Script
jQuery
AJAX
Web Service
SMS Panel
htaccess
Photoshop theme